Realizacja: CZENZO.pl

Najczęściej zadawane pytania


Czym są czekoladowe fontanny?


Czekoladowe fontanny to specjalne konstrukcje, które pozwalają uzyskać niepowtarzalny efekt fontanny pełnej czekolady. W fontannach płynie najwyższej klasy ciepła czekolada.Jak  to działa?

Fontanny posiadają unikalny mechanizm śruby, który wyciąga czekoladę na sam szczyt fontanny a ta spływa następnie po kaskadach. System grzewczy podgrzewa cały czas czekoladę, co zapewnia jej optymalną konsystencję. Całość współgra ze sobą zapewniając wspaniały efekt.

Jak długo może działać fontanna bez przerwy?

Właściwie bez końca. Wyjątkowy system chłodzenia zapewnia jej bezpieczną i długotrwałą pracę.

Jaka czekolada płynie w fontannach?


W fontannach płynie specjalnie produkowana czekolada do fontann. Jej skład zapewnia doskonały smak i pozwala uzyskać wspaniały efekt wizualny płynącej czekolady.


Jakie przekąski można używać do fontann?


Praktycznie wszystkie! W fontannach sprawdzają się różnego rodzaju owoce, wafle i pianki. Wybór należy do Ciebie.

Czy  zapewniacie pełną obsługę? (transport, obsługę, dekorację i przekąski?)


Oczywiście, że tak. Zapewniamy transport, obsługę, dekorację i przekąski, a nasza obsługa klienta jest do Państwa dyspozycji podczas całego okresu realizacji zamówienia.

Na terenie jakich miast działacie?

Jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski i nie tylko. Nasze oddziały znajdziecie w każdym dużym mieście w Polsce. Dojedziemy wszędzie!


Na ile osób musi być impreza, żeby sprawdziła się fontanna?

Od 5 osób do ponad 500. Zapewniamy fontanny różnej wielkości, w zależności na ile osób będzie impreza. Zapewnia to możliwie największą wydajność i pozwala oszczędzić pieniądze Klienta.