Realizacja: CZENZO.pl

Wynajem fontanny


Nasze wyjątkowe fontanny dodadzą splendoru każdemu wydarzeniu i sprawią, że Twoi goście nie zapomną tego wydarzenia przez długi czas. Fontanna nie tylko zadowoli smakoszy ale także pomoże w nawiązywaniu kontaktów i tworzeniu przyjaznej atmosfery. Jako specjaliści w tej dziedzinie, możemy zagwarantować, że Twoja impreza zostanie zorganizowana w najlepszy sposób

Oprócz niesamowitej fontanny zapewniamy także profesjonalną obsługę, by nic nie zepsuło przyjemności korzystania z Czekoladowego Raju. Czekoladowy Raj zajmuje się cateringiem imprez na 50 do 5000 osób . Dodajemy smaku takim imprezom jak: Sluby, urodziny, imprezy pracownicze, promocje produktów, chrzciny, rocznice i wiele, wiele innych.

Proponujemy także wiele odmian czekolady :  Mleczna, ciemna, truskawkowa, biała, limetkowa. A także, do Twojej dyspozycji mamy fontanne karmelową.

Wynajem na śluby


Wynajem naszej fontanny zamieni Twój wyjątkowy dzień w wydarzenie iście bajkowe. Nasz personel zajmuje się wszystkim, tak by nic nie mąciło wyjątkowości tego dnia. Zestaw produktow do maczania w czekoladzie zawiera min: Truskawki, pianki, mini pączki, owoce.

Nie czekaj! Wpróbuj już dziś i zapewnij swoim gościom i sobie niesamowitą przygodę!

Imprezy pracownicze
 


Czekoladowy Raj posiada bogate doświadczenie w obsłudze imprez pracowniczych dla dużych i małych firm. Twoi Klienci będą pod wrażeniem. Nasza firma dostosowuje się do Twoich wymagań. Wedle Twojego życzenia nasz personel będzie nosił logo Twojej firmy, bądź charakterystyczne barwy identyfikując się z Twoją firmą. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci inne interesujące możliwości.

Czekoladowy Raj za rozsądną cenę!