Realizacja: CZENZO.pl

Warsztaty czekoladowe


Czy kiedykolwiek zastanawialiście się skąd biorą się te pyszne małe czekoladki w eleganckich pudełeczkach, które dostajecie na specjalne okazje? A może szukacie nowego pomysłu na nagrodzenie waszego zespołu na koniec ciężkiego roku? Jeśli tak, to czekoladowe warsztaty, gdzie poznacie tajniki tworzenie czekolady pod przewodnictwem ekspertów, są czymś dla Was!

Czekoladożercy, oto wymarzony prezent dla każdego miłośnika czekolady i każdego, kto ?? doskonały smak Belgijskich wyrobów!

Nasze kursy są prowadzone przez profesjonalistów, na bardzo wysokim poziomie. Dwie i pół godzinne warsztaty prowadzone są na najlepszym sprzęcie, pod okiem naszych wykwalifikowanych „chocolatier” byście własnoręcznie mogli stworzyć zaprojektować i opakować od 30 do 50 średniej wielkości czekoladek. Czekoladowe warsztaty „Czekoladowy Raj” są cudownym prezentem dla Ciebie, rodziny i znajomych.

Przedstawimy Wam słodką historie czekolady oraz zaprosimy do czekoladowej fontanny, skąd prawdziwy chocolatier zabierze Was w niesamowitą podroż tworzenia czekolady: przygotowania nadzienia trufli, maczania ich w prawdziwej belgijskiej czekoladzie, a na koniec udekorowania ich według własnego pomysłu. Poruszcie wyboraznie i stwórzcie jedyne i niepowtarzalne, ale przede wszystkim własnoręcznie wykonane smakołyki!

W razie pytan prosze o kontakt:
Rhys
Email: info@czekoladowyraj.com.pl
Tel: 661 959 259

Do dzieła!!!